Informace o nás

 

Firma Lena - výrobce dámského prádla a plavek v Ostravě vznikla na podzim roku 1990.

Hlavním podnětem pro založení firmy byl nedostatečný výběr dámského prádla v českých obchodech, zejména pro ženy nestandardních rozměrů. S odstupem času si firma vybudovala po celé České republice síť odběratelů, kterých je přes 200.

Zároveň do spodního prádla ušitého na míru obléká firma zákaznice, které nakupují přímo v provozovně na Horní ulici č.10 v Ostravě - Hrabůvce (nejbarevnější dům, druhý od světelné křižovatky, vpravo směr Hrabůvka; autobusová zastávka Sámova č. 26, 27, 41, 48; tramvajová zastávka ÚMOb-Jih č. 12, 17).

Stálé zákaznice jsou při svých nákupech zvýhodňovány.

V současné době se již jedná o tisíce žen, které mají na prádlo nejen záruku, ale i bezplatný servis a zvýhodněnou cenu.

Pro zákaznice máme zajímavé BONUSY:

1) při prvním nákupu dostanete zákaznickou kartu s roční splatnosti s výhodami levnějšího nákupu

2) při druhém nákupu máte již slevu 10 %

3) místo investice do reklamy - doporučte nás 5 -ti Vašim známým, kteří si u nás nakoupí a my Vás odměníme ZDARMA podprsenkou

Nakupující maminky dostanou pro svoji ratolest dáreček - pouze osobně na provozovně.

Firma vyrábí prádlo a plavky ( dámské, pánské, dětské ) v širokém sortimentu od klasického až po moderní včetně prádla erotického.

Od roku 2000 šijeme plavky na zakázku, podprsenky a plavky pro ženy s epitézou prsu. Starší ženy nepřijdou o své oblíbené plátěné podprsenky ze 100 % bavlny.Také ženám, které příroda obdařila méně než ostatní umíme bezbolestné zvětšit poprsí až o dvě velikosti podprsenkami PUSH-UP. Opačně nešťastným ženám pomáháme poprsí zmenšit o 1-2 velikosti a přitom, aby spokojenost byla hlavně na straně zákaznice.                                   

Mladým dívenkám, které touží po své první podprsence, umí LENA poradit.

V neposlední době jsou našimi klienti i muži se svými zvláštními požadavky. I těmto se snažíme vyhovět ke spokojenosti.

Prádlo i plavky jsou vyráběny v nejširším velikostním rozsahu ( 65 - 150 / AA, A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K ) z různých materiálů tuzemské i zahraniční výroby.

V posledních letech převážně šijeme z oblíbených materiálů obsahujících vlákno LYCRA, MODAL, MICRO, LYOCEL a podobně. Nelze opomenout stále žádanou elastickou krajku a vyšívané tyly v jednobarevném i vícebarevném provedení. Vyrábíme převážně v základních barvách jako je bílá, černá, tělová, šampaň a smetanová, ale i podle aktuální nabídky v barvě červené, vínové a světle i tmavě modré.

Prioritou jsou pro nás krásné spokojené, usměvavé a věrné klientky.

Firma se řídí svým mottem:

" Každá dívka nebo žena by měla nosit prádlo firmy LENA "

Kolektiv firmy LENA zve ženy i muže bez rozdílu věku, aby se k nám přišli podívat.